Якщо Ви хочете купити моторне масло в Україні вигідно та швидко – робіть покупки у нашому інтернет магазині! Багаторічний досвід та ідеальне знання ринку України робить нас лідерами у сегменті торгових марок Mannol та SCT! Переваги покупки у нас це:
• Гарантія оригінальності товару, ми пропонуємо лише офіційні та сертифіковані товари для Вашого автомобіля;
• Найкраща ціна серед конкурентів – ми працюємо безпосередньо з імпортерами Mannol, Fanfaro, Dynamax, Kennol, що дає можливість запропонувати клієнту найкращу ціну;
• Репутація – історія нашої компанії асоціюються виключно з позитивними відгуками наших клієнтів, ми цінуємо нашу репутацію та наших клієнтів.
Перераховані вище переваги – основа успішної діяльності нашого інтернет-магазину, турбота про клієнта лежить в основі нашої справи. Грамотно збудований ланцюжок від підбору необхідного товару до отримання замовлення клієнтом мінімізує витрачений час людини та знижує вартість замовлення.
Асортимент моторної олії нашого магазину
Широкий асортимент моторних масел та витратних матеріалів дозволяє вибрати все, що Вам необхідно для ТО. Ми пропонуємо купити моторне масло наступних видів:
1. Мінеральне;
2. Напівсинтетичне;
3. Синтетичне.
Також, ми раді повідомити, що в нашому асортименті є оливи для двотактних двигунів моторів човнів і мототехніки. За допомогою хімічних присадок напівсинтетична та синтетична моторна олія Mannol має властивості, що дозволяють підвищити термін служби двигуна Вашого автомобіля, знизити витрату палива, підвищити потужність і крутний момент. Перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями або прочитайте поради виробника Вашого автомобіля. При проходженні планового ТО крім масла Вам буде потрібний фільтр, ми готові запропонувати їх, вибирайте необхідний фільтр за допомогою онлайн каталогу або проконсультуйтеся з нашим представником.
Ми раді допомогти Вам зробити правильний вибір, щоб купити масло або фільтр, також оберемо зручну для Вас форму доставки та оплати замовлення. Для постійних клієнтів діє система знижок, оптовим покупцям ми готові запропонувати велику тару з моторним маслом та мінімальну ціну. Постійні акції та розпродажі дозволять заощадити на покупці!