Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Lubrex

Lubrex FZC - провідна компанія з виробництва мастильних матеріалів, зареєстрована у вільній економічній зоні Хамрія, Шарджа, ОАЕ. Вона була створена в 2005 році як прапороносець в ОАЕ групи компаній-експортерів олії, що виробляють мастильні матеріали, з багаторічним досвідом роботи.

Орієнтуючись насамперед на країни Перської затоки, Близький Схід, Далекий Схід та Африку, Lubrex займає унікальне становище, щоб лідирувати у виробництві, розробці та маркетингу на регіональних та міжнародних ринках, забезпечуючи неперевершений рівень підтримки та послуг для своїх клієнтів.

Зрозумівши, що критичним фактором успіху в будь-якому підприємстві є доступ до конкретних галузевих знань, компанія була заснована та сформульована командою провідних фахівців галузі, стратегічних партнерів та ділових партнерів, які, у свою чергу, заохочували та заохочували компанію до участі в одному із найскладніших ринків. в світі.

Lubrex використовує сучасні автоматизовані системи змішування з найновішим обладнанням, щоб забезпечити точне змішування продуктів, уникаючи будь-яких помилок, пов'язаних із людським фактором, забезпечуючи сталість доставки продуктів у запланований час без шкоди для якості.

Мастильні матеріали Lubrex виготовляються з першокласних мінеральних масел, базових масел першого віджиму та високоякісних присадок відповідно до галузевих стандартів.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.