МОТОРНА ОЛИВА МАННОЛ - ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


Крім головного призначення – знижувати тертя деталей двигуна та збільшувати термін його служби, моторне масло Маннол виконує такі функції:
• При нагріванні деталей моторне масло відводить тепло, забезпечує безперебійну та безпечну роботу двигуна за високої температури та обертів;
• Забезпечувати чистоту циліндропоршневої групи за рахунок миючих та солюбілезуючих властивостей, видаляти забруднення;
• Забезпечувати легкий пуск двигуна як у холодну, так і в спеку;
• Стабільне змащування при екстремальних навантаженнях та роботі при максимальних обертах;
• Забезпечувати нейтралізацію корозійних компонентів, що виникають у процесі роботи двигуна (згоряння палива іноді вигоряють не повністю, утворюється гар).
Звертаємо увагу, перераховані вище функції існують у будь-якому з пропонованих нами масел. Масла Mannol виробляються в Німеччині на високотехнологічному виробництві, на якому працюють найкращі фахівці галузі. Виробництво поділяється на два етапи: виробництва базових олій та змішування присадок з базовими оліями. Хімічний склад синтетичного масла залежить тільки від вихідної нафти, а й від методу синтезу. Сама ж нафта також буває різної якості, що безпосередньо впливає на моторне масло. У виробництві моторної олії використовують присадку базові характеристики і властивості, що поліпшують її. Великі компанії виробники моторних масел та присадок постійно удосконалюють свій продукт, про їх досягнення зазвичай пишуть на етикетці коробки з товаром.
У попередньому матеріалі йшлося про поділ масел на літні, зимові та універсальні. Універсальні, тобто всесезонні, моторні оливи містять вимоги як літніх, так і зимових масел. Це означає, що у них високий індекс в'язкості – безрозмірна величина, яка розраховується за індексом кінематичної в'язкості, температурний режим при цьому 40-100 градусів за Цельсієм, для літніх та зимових цей індекс від 85 до 100, для універсальних (всесезонних) від 130 160, що є значно вищим. Нижче наведено графік залежності від температури, за яким ми можемо зробити висновок, що літнє масло при температурі нижче 0 занадто в'язке, а зимові навпаки непридатне для використання в теплу пору. Всесезонне моторне масло Kennol показує чудові результати